ltenlogoUžsisakykite naujienas:

NaujienosFestivalArtistsGalleryIstorijaKontaktai2%
Atlikėjai
20112010
200720082009
The SkysIl Castello Di AtlanteAppleseedHoly LambBliuzoholikai

Programa

Kaftan Smeha

Interneto svetainė: http://www.kaftansmeha.ru (RUS)
www.myspace.com/kaftansmehanew (EN)

Video:
The Command
To Not Blessing
Defloration Of The Sky

"Kaftan Smeha" kūrybą galima apibudinti kaip avangardinį, progresyvaus ir art roko mišinį su industrinėmis, etninėmis ir džiaz-fank  priemaišomis, tampriai susijusį su absurdo teatro veiksmais scenoje. "Kaftan Smeha" pasirodymai yra "palydimi" šešėlių teatro, animacijos, permanentinės kostiumų ir dekoracijų kaitos. Per pasirodymus naudojama daug teatro dekoracijų, muzikinės ir apšvietimo įrangos.

Spaudos atsiliepimai:

  • Progresyviojo roko teatro  "Kaftan Smeha"  veiklos žanrą galima apibudinti žodžiu "happening". Unikalus art-hauso projektas, apjungia savyje praktiškai visas meno rūšis, t.y. teatrą, kiną, poeziją, dailę ir, žinoma, muziką. (televizijos kanalas "Kultūra")
  • Jie vadina save aktoriais, o ne muzikantais, o savo koncertus - spektakliais. Tai roko grupė ir teatras kartu. (Radijas "Kultūra")
  • Visi septyni grupės muzikantai - savo "amato" meistrai. Balsų ir instrumentų pagalba sukurta "beprotystės ir pamišimo" atmosfera scenoje be galo įtikinanti ir "užkrečianti". (www.zvuki.ru)
  • Sukrečiantis teatralizuotas veiksmas, kurį galima charakterizuoti kaip post Pink Floyd, su kamerinės roko operos, absurdo teatro ir avangardinės pantomimos elementais. Sunku įsivaizduoti, kad mūsų laikais  įmanomas toks  sudėtingas ir aukšto muzikinio  profesionalumo reikalaujantis pasirodymas tokiame nekomerciniame žanre. (www.screen.ru)

Pasidalink per: