ltenlogoUžsisakykite naujienas:

NaujienosFestivalArtistsGalleryIstorijaKontaktai2%
Atlikėjai
20112010
200720082009
The SkysIl Castello Di AtlanteAppleseedHoly LambBliuzoholikai

Programa

Nick Barrett & Clive Nolan

Nick Barrett

Website: www.pendragon.mu

Britai PENDRAGON savo kelią į šlovę nusitiesė ekstazės apimtai vietinei publikai atlikdami tokių atlikėjų kaip Johnny B Goode ir Santana „koverius“. Grupės narys Nick Barrett sakė: „Po šio mūsų pirmojo koncerto aš suvokiau, kad tai aš ir trokštu daryti labiau nei ką kitą pasaulyje. Po koncerto ištisą naktį nesudėjau bluosto – toks buvau sujaudintas to, ką mes ką tik nuveikėme“.

Nors kiti 25 metai nebuvo patys lengviausi, kas yra neretas atvejis muzikantų pasaulyje, jie leido Nick Barrett svajonei tapti profesionaliu muzikantu išsipildyti. Didžiausias PENDRAGON ir Nick pasiekimas buvo albumas „The World“, tiesiog pavergęs klausytojų vaizduotę. Išskirtinis Nick gitaros skambesys tapo PENDRAGON skiriamuoju ženklu, taigi ilgos repeticijų valandos atsipirko su kaupu.

Clive Nolan

Website: www.verglas.com

Nuo pat Clive Nolan gimimo jo venomis jau tekėjo muzika. Jo abu tėvai buvo muzikos pedagogai, palaikę sūnų visose jo pasirinktose muzikinėse kryptyse. Jau mokykloje Clive pasižymėjo kaip puikus smuikininkas bei pradedantysis kompozitorius. Londono universitete jis įgijo muzikos bakalauro ir magistro laipsnius. Būtent studijų metais Clive pamilo roko muziką ir atrado GENESIS, PINK FLOYD, Rick Wakeman ir pan.
Pirmiausia muzikantas grojo grupėje SLEEPWALKER, kuri pasitarnavo jam kaip puiki niša išlavinti savo įgūdžius bei susipažinti su muzikos verslu. Vis dėlto PENDRAGON tapo Clive vartais į tikrąją roko muzikanto karjerą. Jis įgijo reputaciją kaip „muzikantas, su kuriuo verta dirbti kartu“, ir jis tai darė kartu su Geoff Mann, Oliver Wakeman ir kt.

Clive kartu su buvusiu MARILLION būgnininku Mick Pointer įkūrė kitą nuostabią prog-grupę ARENA. Jie įrašė daug albumų, iš kurių garsiausi – „Visitor“ ir „Pepper’s Ghost“. O šiuo metu Clive užsiėmęs grupės CAAMORA reikalais.

Clive Nolan ir Nick Barrett kūrybos ir bendradarbiavimo vaisius mes išvysime Lietuvoje. O dalykai, ypač vienijantys šiuos du gabius muzikantus, yra nenumaldoma energija ir aistra savo profesijai. Tad kodėl jiems negroti kartu?


Pasidalink per: