ltenlogoUžsisakykite naujienas:

NaujienosFestivalArtistsGalleryIstorijaKontaktai2%
Atlikėjai
20112010
200720082009
The SkysIl Castello Di AtlanteAppleseedHoly LambBliuzoholikai

Programa

Infront

Interneto svetainė: http://www.infront.ru

INFRONT yra Maskvos instrumentinio roko grupė, įkūrta praėjusio ir šio amžių sandūroje. Jos iniciatoriai buvo keturi muzikantai su skirtingais pomėgiais ir patirtimi. Jie nusprendė apjungti savo kūrybinės energijos atsargas neverbaliniu ryšiu. Nuolatinės jungtinės pajėgos siekiant harmonijos (tiek vidinės, tiek išorinės) yra įkūnytos jų muzikoje, kupinoje skirtingų ir į atmintį įsirėžiančių kompozicijų. Kalbant apie stilių, jis gali būti apibūdinamas kaip progresyvus rokas/post-rokas/fusion ir pan. Grupėje groja 2 gitaristai, bosistas ir būgnininkas.

2003 m. buvo išleistas minialbumas “News from the other side”, 2005 m. - debiutinis albumas “Wordless”. Apie jį pagiriamuosius komentarus rašė ir teberašo įvairūs Rusijos ir užsienio muzikos reporteriai. Melodingumas, stilistinis visapusiškumas, kompozicinė įvairovė bei proporcinė pajauta – tai esminiai dalykai, už kuriuos grupė sulaukia pagyrimų.

„…Grupė taip pat žinoma kaip paliekanti erdvės muzikai kvėpuoti, kur dvi gitaros susijungia harmonijoje. Rytietiški garsai patraukia klausytoją ir meistriškai veda jį per švelniai „sustyguotų“ instrumentų pasaulį. Papildomi fleitos ir klavišinių garsai prideda muzikai sodrumo, ir nors dauguma grupių pasiduoda norui kūrinį išvystyti iki kulminacinio taško, INFRONT pasirinko visiškai kitą kelią: kuriame kone visos dalys yra lygios, tačiau malonios ausiai ir intriguojančios. Tai labai neįprasta! INFRONT, nors ir būdama dar jauna grupė, išleido itin brandų albumą...“ – Mark Hughes š Dutch Progressive Rock Page (2006)

„…Modernios simfonijos ir fusion mišinys. Jie niekuomet per ilgai neužtrunka dainos pradžioje su nereikalingais solo ar sau pataikaujančiomis nesąmonėmis, taigi jie ištisai garantuoja kokybę.“ - PROGNAUT (JAV, 2006)

„…Rusija visuomet turėjo puikių klasikinės muzikos interpretuotojų ir kūrėjų, tad nenuostabu, kad šie įstabūs muzikantai sugeba atlikti tokią žavingą muziką...“ - ACID DRAGON (Prancūzija, 2006)

„...Egzistuoja daug progresyviomis save laikančių instrumentinių grupių, kurios smarkiai akcentuoja gitarą, bet yra ir tokių, kurios pirmiausia kuria naratyvines dainas, kurios atrodo kaip normalios vokalinės dainos, tik be vokalo. INFRONT, laimei, ir yra tarp pastarųjų tarpo. „Wordless“ yra klasiškas instrumentinio progroko albumas, kuris demonstruoja dainų rašymo virtuoziškumą ir garantuoja daug malonių inteligentiškos muzijos akimirkų.“ – DISAGREEMENT underground music e-zine (Liuksemburgas, 2006).

Pasidalink per: