ltenlogoUžsisakykite naujienas:

NaujienosFestivalArtistsGalleryIstorijaKontaktai2%
Atlikėjai
20112010
200720082009
The SkysIl Castello Di AtlanteAppleseedHoly LambBliuzoholikai

Programa

Olive Mess

Interneto svetainė: http://www.olivemess.com

MySpace: http://myspace.com/olivemess

Grupės OLIVE MESS istorija prasidėjo nuo virtinės, regis, pačios lemties atneštų atsitiktinumų. Denis Arsenin (bosinė gitara) atsitiktinė pažintis su Edgar Kempish (mušamieji) atvedė prie grupės sukūrimo. Beveik tuo pačiu metu pasirodė ir trečiasis narys - Alexey Syomin (gitara). Tuomet (1998 m.) ir prasidėjo grupės kūrimasis ir vystymasis.

Iš pradžių grupė klaidžiojo kūrybiniuose ieškojimuose. Buvo svarbu atrasti muzikinę kryptį, skambėjimo stilių būsimam darbui. Ir jis buvo atrastas: art rokas. Grupės pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai: tai buvo padaryta prancūzų kompozitoriaus Olivie Messian (20 a.) garbei, be to, grupės pavadinimas atspindi jos muzikos esmę – jos bruožai, kaip ir alyvuogių skonis, labai specifiniai.

Po OLIVE MESS pirmojo koncerto („April theses“ festivalis 1999 m.) pasitraukė jos naujas, su grupės nariais konfliktavęs ir ilgai neišbuvęs vokalistas. Nuo to laiko grupę sudaro trio. Daugiasia grupė koncertavo muzikos klube „Saxophone“. OLIVE MESS repertuare buvo ne tik jų pačių, bet ir tokių garsių grupių kaip KING CRIMSON kūryba. Vis dėlto galiausiai grupei užteko ir savo asmeninio repertuaro.

2001 m. prie grupės prisijungė garsaus vokalinio ansamblio CANTO vokalistė Ilze Paegle, buvusi grupės BIOSFERA klavišininkė Lilija Voronova. Tais pačiais metais grupė parengė savo pirmąjį albumą. Jame skamba XVII a. anglų liutnisto Thomas Mace kompozicijos, Jonathan Tully poezija.
OLIVE MESS dalyvavo tokiuose festilaviuose kaip „Kuri Proge“, „InProg“, „Proguary“. 2005 m. pasikeitė kai kurie grupės nariai. 2007 m. OLIVE MESS baigė įrašinėti savo antrąjį albumą.

Pasidalink per: