ltenlogoUžsisakykite naujienas:

NaujienosFestivalArtistsGalleryIstorijaKontaktai2%
Atlikėjai
20112010
200720082009
The SkysIl Castello Di AtlanteAppleseedHoly LambBliuzoholikai

Programa

Panzerballett

Interneto svetainė: http://www.panzerballett.de/

Vokiečių grupė PANZERBALLETT įsikūrė 2004 m. Jos sudėtyje - Jan Zehrfeld (gitara), Martin Mayrhofer (gitara), Alexander V. Hagke (saksofonas), Heiko Jung (bosinė gitara) ir Sebastian Lanser (mušamieji). Grupės lyderio Jan Zerfeld mokykla yra džiazo gitara, o kompozicijos – novatoriškas džiazo, fanko ir metalo mišinys. Fanko ritmai ir sunkūs metalo rifai sudaro sudėtingas poliritmines struktūras, šalia kurių driekiasi džiazo improvizacijos.

Per praėjusius trejus metus grupė koncertavo maždaug 40-yje renginių, dalyvavo koncertuose su Tony MacAlpine, Billy Sheehan ir Virgil Donati bei SLEEPYTIME GORILLA MUSEUM.

„Kai klausote PANZERBALLETT, negalite nesutikti, kad ši grupė smarkiai įtakos instrumentinio progresyvaus roko sceną. Labai artimoje ateityje laukite iš jų didelių projektų,“ – rašoma vienoje populiarioje internetinėje svetainėje. O progroko svetainėje galima rasti tokį apibendrinimą: „Ši muzika yra neįprasta, sudėtinga metalo ir džiazo kompozicija. Kai tik su ja apsiprantama, nesunku pastebėti grupės puikų ir inovatyvų muzikos jausmą“. Žurnalas „Gitarre & Bass“ grupės muzikantus įvardijo kaip „ypatingus dalyvius kiekvienam džiazo klubui ar festivaliui“.

Pasidalink per: