ltenlogoUžsisakykite naujienas:

NaujienosFestivalArtistsGalleryIstorijaKontaktai2%
Atlikėjai
20112010
200720082009
The SkysIl Castello Di AtlanteAppleseedHoly LambBliuzoholikai

Programa

Final Conflict

Interneto svetainė: http://www.fc-music.com/

MySpace: www.myspace.com/finalconflictmusic

Britų grupę FINAL CONFLICT 1985 m. sukūrė Andy Lawton ir Brian Donkin. 1987 m. išleistas jų pirmasis albumas „Channel 8“, 1989 m. – antrasis, pavadinimu „The Time Has Arrived“. Regis, tuomet iš tiesų atėjo metas... nusišypsoti jų fortūnai, nes grupė ėmė sparčiai populiarėti ir, 1991 m. išleidusi jau trečiąjį savo albumą „Redress the Balance“, vos po metų pristatė ir patį sėkmingiausią savo istorijoje albumą „Quest“. Jame galima pasigėrėti talentingų muzikantų – klavišininko Steve Lipiec, ritmo eksperto būgnininko Chris Moyden bei bosisto Dave Bridgett – muzikos atlikimu. Deja, gabusis bosistas 1998 m. patyrė traumą ir buvo priverstas palikti grupę. Netrukus jį pakeitė Chris Chalk, kurio prisijungimas smarkiai prisidėjo prie komandos draugystės, atsidavimo ir muzikinės harmonijos sustiprėjimo.

Švęsdami 21 metų progresyvaus muzikavimo sukaktį, grupės nariai albume „Simple“ pademonstravo visiškai naują pirmųjų savo įrašų skambesį bei daugybę naujų kūrinių. Albumas pasižymėjo visomis FINAL CONFLICT prekės ženklu tapusiomis savybėmis: du vokalistai, progresyvus ir melodingas klavišinių skambesys, sudėtinga ir tuo pačiu vientisa bosinės gitaros bei būgnų sąveika ir jaudinančios melodinės aranžuotės. Grupė mano, kad šis albumas įkūnyja jos muzikinį, meninį ir techninį išsivystymą, kuris buvo vykusiai pavadintas tiesiog „daugiau nei progresyviu“.

Po „Simple“ grupę papildė naujas būgnininkas Henry Rogers. Nors būdamas vos 16-os, jis tobulai tiko grupei, kuri surengė daugybę gyvo garso koncertų visoje D. Britanijoje, o šiuo metu ketina išleisti dar vieną albumą. FINAL CONFLICT nariai visuomet išliko aistringi ir kupini entuziazmo kurti progroką ir toliau sieja su juo savo kūrybinius planus.

Pasidalink per: