ltenlogoUžsisakykite naujienas:

NaujienosFestivalArtistsGalleryIstorijaKontaktai2%
Atlikėjai
20112010
200720082009
The SkysIl Castello Di AtlanteAppleseedHoly LambBliuzoholikai

Programa

The Red Masque

Interneto svetainė: http://www.theredmasque.com

THE RED MASQUE yra originali avangardinio roko grupė iš JAV. Ją 2001 m. įkūrė bosistas ir klavišininkas Brandon Ross bei vokalistė Lynnette Shelley. Jie siekė kurti tokią muziką, kuri stebintų ir pranoktų klausytojų lūkesčius. Jų įkvėpėjais tapo MAGMA, KING CRIMSON, PINK FLOYD, BAUHAUS, ART BEARS ir kiti. Iš dalies meninis, iš dalies alcheminis eksperimentinis grupės dainų rašymo stilius yra kiek aštrus, net šiurpokas, pasireiškiantis laisvos formos space roko improvizacijomis, sudėtinga akustika, niūria ir paslaptinga atmosfera bei solidžiomis ritminėmis figūromis. Muzikine prasme būdama nešabloniška, kiek ekscentriška ir sofistikuotai grėsminga THE RED MASQUE kartu sulieja tokius iš pažiūros nesugretinamus elementus kaip siaubo filmų garso takeliai, rock-in-opposition, zeuhl, sunkujį, gothic, psichodelinį ir kraut roką.

Vos susikūrusi grupė jau dalyvavo JAV Šiaurės Rytų art roko festivalyje (NEARFest). Vėliau muzikantai puikiai pasirodė ir daugelyje kitų įvairių roko žanrų festivaliuose bei koncertuose. Jie yra koncetravę drauge su tokiais vertinamais būgnininkais ir perkusionistais kaip David Kerman ir Paul Sears, o grupės vokalistė Lynnette pernai bendradarbiavo su multiinstrumentalistu Bob Drake.

Nuolat augančioms savo gerbėjų gretoms THE RED MASQUE pateikė jau du albumus ir šiuo metu baiginėja trečiąjį. Apie antrąjį albumą „Feathers for Flesh“ rašė „Wire Magazine“, „Harmonie Magazine“, „Progresiste Magazine“, „Progression Magazine“, „Expose Magazine“ ir daugybė kitų garsių leidinių.

Pasidalink per: